Pełnoklatkowy Pentax DSLR – nowe zdjęcia przykładowe

Pełnoklatkowy Pentax DSLR – nowe zdjęcia przykładowe

Firma Ricoh, obecny właściciel marki Pentax kontynuuje tradycję podkręcania atmosfery informacjami na temat nadchodzącego (choć ciągle odsuwanego w czasie) modelu małoobrazkowej lustrzanki cyfrowej. Tym razem jednak, zamiast kolejnych zdjęć produktowych, zaprezentował zdjęcia przykładowe wykonane przedprodukcyjną wersją tego aparatu.


Najnowsza lustrzanka formatu 36×24 mm, nad którą inżynierowie z Pentaksa pracują już od dłuższego czasu jest niewątpliwie jednym z najbardziej wyczekiwanych aparatów ostatnich miesięcy. Producent, firma Ricoh umiejętnie podgrzewa temperaturę wokół tego sprzętu skąpo wydzielanymi informacjami, a we wrześniu ubiegłego roku uruchomił nawet specjalną stronę, na której informacje te są zbierane i prezentowane w efektownej wizualnie formie. I to właśnie tam od połowy stycznia stopniowo pojawiają się pierwsze kadry, które można określić mianem zdjęć przykładowych.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem