Pentax K-30, czyli wytrzymała lustrzanka

Pentax K-30, czyli wytrzymała lustrzanka

Niewielki Pentax K-30 został uszczelniony w każdym możliwym miejscu, jednocześnie mogąc pochwalić się 16-megapikselową matrycą APS-C, szybkim systemem autofocusu czy możliwością filmowania w Full HD.


Pentax K-30 celuje w średnią półkę. Aparat oparto na systemie znanym już wcześniej z bezlusterkowca K-01 - mamy więc do czynienia z 16-megapikselową matrycą APS-C i procesorem obrazu Prime M. K-30 wydaje się być czymś w rodzaju "malucha na sterydach". Jest zabezpieczony przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi, wyposażony w drugie pokrętło nastawcze, szybki autofocus, większy ekran LCD, nowe tryby fotografowania i zmiany w kwestii samego zasilania (możemy używać zarówno baterii AA, jak i akumulatora D-LI109).
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem