Pentax K-5 - firmware 1.03

Pentax K-5 - firmware 1.03

Pentax udostępnił długo oczekiwany firmware dla lustrzanki K-5. Nowe oprogramowanie w wersji 1.03 poprawia skuteczność autofokusu i ogólną stabilność.


Na początku marca w hiszpańskim serwisie Fotoactualidad pojawiły się informacje o pracach japońskiego producenta nad nowym firmware dla lustrzanki Pentax K-5. Spekulacje potwierdziły się i dzisiaj właściciele tego aparatu mogą już ściągać oprogramowanie wewnętrzne (w wersji 1.03), eliminujące problemy związane ze skutecznym działaniem autofokusu w słabych warunkach oświetleniowych. Poprawiono także ogólną stabilność cyfrówki. Więcej szczegółów, instrukcje aktualizacji i potrzebne pliki znajdziecie na oficjalnej stronie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem