Pentax Optio RS1000 z wymiennymi panelami

Pentax Optio RS1000 z wymiennymi panelami

Ostatnią dzisiejszą premierą firmy Pentax jest Optio RS1000, czyli kompakt-kameleon. Aparat wyposażono w 14-megapikselową matrycę, 3-calowy monitor i 4-krotny zoom optyczny, jednak to nie specyfikacja jest najciekawszym aspektem. W RS1000 możemy wymieniać grafiki na przednim panelu (wybieramy z oferowanych przez producenta lub przygotowanych własnoręcznie), co czyni z tej cyfrówki wyjątkowo modny gadżet.


W nowej cyfrówce Pentax Optio RS1000 możemy dowolnie wymieniać przednie panele i wybierać albo te przygotowane przez producenta, albo takie, które stworzymy własnoręcznie. Dane zdjęcie czy grafikę wystarczy odpowiednio zeskalować i przyciąć, a następnie włożyć między korpus a szkło akrylowe, osłaniające obrazek. W kwestii technikaliów mamy do czynienia ze standardowym kompaktem ze średniej półki - 14.1-megapikselowa matryca CCD, obiektyw o ekwiwalencie ogniskowych 28-110 mm (f/3.2-5.9), możliwość nagrywania filmów w jakości 720p z prędkością 30 klatek na sekundę. W kadrowaniu pomoże 3-calowy ekran LCD o rozdzielczości 230 tys. punktów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem