Pentax Optio W90 - test

Pentax Optio W90 - test

Jak deklaruje producent, Pentax Optio W90 jest aparatem, który nie powinien zostać zniszczony przez pył, niską temperaturę czy zanurzenie pod powierzchnią wody. Mało tego, kamera nieuszkodzona ma przetrwać upadek z wysokości stu dwudziestu centymetrów na drewniane podłoże. Przy takich parametrach Pentax Optio W90 wydaje się być idealnym towarzyszem nie tylko wakacyjnych wyjazdów nad morze, ale także ekstremalnych weekendowych wypadów na rower czy w góry.

Wygląd i konstrukcjaNowy Pentax Optio W90 zdecydowanie odróżnia się wyglądem zewnętrznym od innych aparatów kompaktowych. Obudowa obiektywu i jej oznaczenia sugerują możliwość wprowadzania ustawień pierścieniem obiektywu, jak np. w Canonie PowerShot S90. Zaraz po tym jak weźmiemy kompakt do ręki, orientujemy się, że jest to raczej imitacja. Ta część obudowy ma w prawdzie swoją funkcję, o czym dalej, ale nie taką jaką sugeruje jej wygląd. Konstrukcja sprawia solidne wrażenie. Materiały, z których, aparat jest wykonany oraz sportowy design sprawiają, że mały Pentax Optio W90 zdecydowanie przypadnie do gustu osobom aktywnie spędzającym czas na świeżym powietrzu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem