27 sierpnia 2012, 15:21
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 4667 razy

Philips DesignLine Edge na IFA 2012. Wygląd i funkcjonalność w nowych telewizorach

Philips DesignLine Edge na IFA 2012. Wygląd i funkcjonalność w nowych telewizorach

Nowe odbiorniki z serii DesignLine Edge mają być nie tylko użyteczne, ale również dobrze komponować się z nowoczesnymi wnętrzami. Czym zaskoczy Philips na targach IFA 2012?

Na targach IFA 2012, które startują już 31 sierpnia, Philips ma zamiar przedstawić m.in. nowe modele z designerskiej serii DesignLine Edge. Po pierwsze, telewizory będą cechować się naprawdę cienkimi wyświetlaczami. Dokładne wymiary nie zostały jeszcze ujawnione, ale należy się spodziewać produktu, który godnie zastąpi popularne, zeszłoroczne egzemplarze. Ponadto mamy otrzymać ekran z dobrym odświeżaniem (na poziomie sześciuset herców) i wsparciem dla trójwymiarowej technologii 3D Max.
 

Philips DesignLine Edge IFA 2012

Urządzenia z serii Philips DesignLine Edge reklamowane są jako piękne i funkcjonalne, pasujące do każdego, nowoczesnego wnętrza. Faktem jest, że pod kątem wyglądu są to jedne z ciekawszych propozycji na rynku.


Odświeżeniu ma ulec również platforma Smart TV, która teraz ma obsługiwać m.in. nagrywanie przez USB, lepszą obsługę Skype czy funkcję Pause TV. Aplikacja MyRemote pozwala - jak u konkurencji - na obsługę odbiornika za pośrednictwem smartfonu lub tabletu. Szczegóły związane z technikaliami i oprogramowaniem (oraz ewentualne, nowe modele o większej przekątnej) poznamy już za kilka dni.

Jeszcze w lipcu producent przestawił dwa modele na 2012 rok, 47- i 42-calowe. W Europie i Rosji telewizory pojawią się w trzecim kwartale.

[kn_advert]

Źródło: Philipswww.swiatobrazu.pl