30 sierpnia 2011, 11:27
Autor: Antoni Żółciak
czytano: 1789 razy

Photo 365 dla iPhone'a

Photo 365 dla iPhone'a

Photo 365 to, najprościej mówiąc, fotograficzny kalendarz, zmuszający jego użytkowników do wykonania minimum jednego zdjęcia dziennie.

Głównym celem iOS-owej aplikacji Photo 365 jest wspomaganie jej użytkowników w wykonaniu jednego zdjęcia dziennie. Spore grono osób miało takie postanowienie przynajmniej raz w życiu - 'w tym roku będę codziennie robić jedno zdjęcie'. Nowy program ma w tym właśnie pomóc. Jego podstawowym trybem jest kalendarz, który pokazuje dni w formie małych ikonek, zarówno te, które już 'zaliczyliśmy' pod względem fotograficznym, jak i te, które dopiero nadejdą. Po dotknięciu wybranej daty, wyświetlone zostanie wykonane w danym dniu zdjęcie. Jeśli w danym dniu nie fotografowaliśmy, mamy dwie opcje: wykonanie nowego zdjęcia lub dodanie do kalendarza zdjęcia już zarejestrowanego. Później możemy do obrazka dodać tekst i, przykładowo, podzielić się nim ze znajomymi za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Flickra czy poczty elektronicznej. Aplikacja może przy tym pochwalić się bardzo przejrzystym, estetycznym interfejsem.

Photo 365 iPhone
Interfejs Photo 365

Aplikacja dostępna jest za jednego dolara w AppStore. Waży 4,4 megabajta, do poprawnego działania wymaga iPhone'a, iPoda Touch lub iPada z systemem iOS w wersji 4.2 lub nowszej.

[kn_advert]

Źródło: Gizmodowww.swiatobrazu.pl