Photo 365 dla iPhone'a

Photo 365 dla iPhone'a

Photo 365 to, najprościej mówiąc, fotograficzny kalendarz, zmuszający jego użytkowników do wykonania minimum jednego zdjęcia dziennie.


Głównym celem iOS-owej aplikacji Photo 365 jest wspomaganie jej użytkowników w wykonaniu jednego zdjęcia dziennie. Spore grono osób miało takie postanowienie przynajmniej raz w życiu - 'w tym roku będę codziennie robić jedno zdjęcie'. Nowy program ma w tym właśnie pomóc. Jego podstawowym trybem jest kalendarz, który pokazuje dni w formie małych ikonek, zarówno te, które już 'zaliczyliśmy' pod względem fotograficznym, jak i te, które dopiero nadejdą. Po dotknięciu wybranej daty, wyświetlone zostanie wykonane w danym dniu zdjęcie. Jeśli w danym dniu nie fotografowaliśmy, mamy dwie opcje: wykonanie nowego zdjęcia lub dodanie do kalendarza zdjęcia już zarejestrowanego. Później możemy do obrazka dodać tekst i, przykładowo, podzielić się nim ze znajomymi za pośrednictwem Facebooka, Twittera, Flickra czy poczty elektronicznej. Aplikacja może przy tym pochwalić się bardzo przejrzystym, estetycznym interfejsem.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem