PhotoFast i-FlashDrive

PhotoFast i-FlashDrive

Przesyłanie danych pomiędzy różnymi urządzeniami od firmy Apple zawsze było problematyczne. W końcu, jak udostępniać coś, co jest kompatybilne tylko i wyłącznie z jedną dedykowaną aplikacją? Na szczęście, ten problem mamy już z głowy, a wszystko za sprawą napędu i-FlashDrive HD od PhotoFast.


i-FlashDrive to pierwsza i, jak dotąd, jedyna pamięć zewnętrzna, kompatybilna zarówno z komputerami Mac/PC, jak i z urządzeniami z systemem operacyjnym iOS. Nareszcie wszystko, co przechowujemy na naszych "jabłuszkach", możemy przeglądać korzystając z różnych systemów operacyjnych: Windows XP/7/8, OSX, ale również i Linux. Aplikacja w języku polskim dostępna w App Store instaluje się automatycznie przy pierwszym podłączeniu pamięci. Jest to, jak dotąd, jedyna pamięć USB na świecie, którą można podłączyć do wszystkich urządzeń Apple z ekranem dotykowym: iPad, iPhone oraz iPod Touch.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem