8 sierpnia 2013, 19:03
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 2405 razy

PhotoFast i-FlashDrive

PhotoFast i-FlashDrive

Przesyłanie danych pomiędzy różnymi urządzeniami od firmy Apple zawsze było problematyczne. W końcu, jak udostępniać coś, co jest kompatybilne tylko i wyłącznie z jedną dedykowaną aplikacją? Na szczęście, ten problem mamy już z głowy, a wszystko za sprawą napędu i-FlashDrive HD od PhotoFast.

i-FlashDrive to pierwsza i, jak dotąd, jedyna pamięć zewnętrzna, kompatybilna zarówno z komputerami Mac/PC, jak i z urządzeniami z systemem operacyjnym iOS. Nareszcie wszystko, co przechowujemy na naszych "jabłuszkach", możemy przeglądać korzystając z różnych systemów operacyjnych: Windows XP/7/8, OSX, ale również i Linux. Aplikacja w języku polskim dostępna w App Store instaluje się automatycznie przy pierwszym podłączeniu pamięci. Jest to, jak dotąd, jedyna pamięć USB na świecie, którą można podłączyć do wszystkich urządzeń Apple z ekranem dotykowym: iPad, iPhone oraz iPod Touch.

wakacyjny kiermasz fotograficzny SwiatObrazu.pl Świat Obrazu akcesoria fotograficzne okazja

 

Najważniejszą zaletą gadżetu jest brak konieczności synchronizacji z iTunes, co pozwala na odtwarzanie filmów i muzyki bezpośrednio z dysku PhotoFast. Co więcej, i-FlashDrive można zintegrować z Dropboxem, co dodatkowo zwiększa pojemność naszego urządzenia.

wakacyjny kiermasz fotograficzny SwiatObrazu.pl Świat Obrazu akcesoria fotograficzne okazja

Warto dodać, że brak potrzeby synchronizacji z iTunes jest tylko jedną z wielu opcji, której brakowało wszystkim użytkownikom Apple. Dla osób ceniących bezpieczeństwo, i-FlashDrive HD oferuje bezpieczne szyfrowanie plików, które dodatkowo można zabezpieczyć hasłem. Osoby, które kochają multimedia nie zawiodą się na produkcie firmy PhotoFast – oprócz wspomnianej wyżej możliwości bezpośredniego odtwarzania filmów i muzyki, urządzenie pozwala również na bezpośrednie strumieniowanie przez Airplay.

Dla tych, którzy cenią sobie w pracy mobilność i-FlashDrive HD ma również świetne rozwiązania – wbudowany dyktafon, edytor tekstów oraz możliwość przerzucania plików bądź ich fragmentów z telefonu do schowka - pełna funkcjonalność. Coś więcej? I-FlashDrive HD nie wymaga baterii, ani dostępu do sieci – jest całkowicie samowystarczalnym urządzeniem, kompatybilnym z iPhone 5.

 

To jedyna okazja, aby kupić PhotoFast i-FlashDrive za najniższą cenę na rynku.

Więcej informacji na temat produktów PhoyoFast znajduje się na stronie WWW dystrybutora.
 
wakacyjny kiermasz fotograficzny SwiatObrazu.pl Świat Obrazu akcesoria fotograficzne okazja Cena 300 PLN
 

wakacyjny kiermasz fotograficzny SwiatObrazu.pl  akcesoria fotograficzne okazja

 

 

 

 

 www.swiatobrazu.pl