Photokina 2008: Epson P-6000 oraz P-7000 PhotoViewer

Photokina 2008: Epson P-6000 oraz P-7000 PhotoViewer

Podczas targów Photokina 2008 redakcja SwiatObrazu.pl miała przyjemność poznać ogromne możliwości najnowszych urządzeń firmy Epson P-6000 oraz P-7000 PhotoViewer pozwalających podróżującym fotografom na przechowywanie, udostępnianie, obróbkę fotografii i nie tylko... Możliwości urządzeń przedstawił nam Tomasz Kuciński, który jest odpowiedzialny w firmie Epson za profesjonalne rozwiązania dla fotografii.


Pierwszą rzecz, którą zauważamy trzymając Epson P-6000 lub P-7000 PhotoViewer, to 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 640 x 480 (VGA). Epson P-6000 lub P-7000 przypominają typowy  fotobank, gdzie można zrzucić lub przeglądać zdjęcia, to jednak tylko pozory  ponieważ ich funkcjonalność wybiega daleko poza przeciętne możliwości tego typu urządzeń. Jedną  z najważniejszych cech P-600 lub P-7000  jest  wyświetlenie aż 94% kolorów z palety AdobeRGB, dzięki zastosowaniu technologii Photo Fine Premia LCD, co stawia urządzenia na równi z monitorami wartymi 5-6 tysięcy PLN. 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem