Photolemur – aplikacja wykorzystująca sztuczną inteligencję do automatycznej obróbki zdjęć

Photolemur – aplikacja wykorzystująca sztuczną inteligencję do automatycznej obróbki zdjęć

Mnogość zastosowań sztucznej inteligencji sprawia, że w ostatnim czasie jest to najmodniejsze wyrażenie w świecie fotografii i nowych technologii. Nie inaczej jest w przypadku aplikacji Photolemur. Została ona zaprojektowana z myślą o fotografach, którzy nie chcą i nie lubią pracować w cyfrowej ciemni. Oprogramowanie analizuje fotografie, wykorzystując do tego wyżej wspomnianą sztuczną inteligencję, aby wprowadzić odpowiednie korekty, takie jak dostosowanie krzywych, kontrastu, jasności, kolorów i innych parametrów, które tradycyjnie dopasowuje się po zgraniu zdjęcia z karty pamięci.


Photolemur działa w bardzo prosty sposób – wystarczy załadować dane zdjęcie, aby oprogramowanie wykonało resztę pracy. Użytkownik może sam poprawić efekty pracy programu, jednakże jest to opcjonalny krok. Photolemur nie daje dostępu do rozbudowanej edycji zdjęć, gdyż nie to było celem programistów. Pracuje nie tylko jako samodzielna aplikacja, lecz również jako wtyczka do Lightrooma i Apple Photos, dzięki czemu można go z łatwością wdrożyć w proces obróbki fotografii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem