Photoshop CC 2019 i Photoshop na iPada – co nowego?

Photoshop CC 2019 i Photoshop na iPada – co nowego?

W 2019 roku Adobe planuje premierę Photoshopa dla iPada i nowej wersji Photoshopa CC. Wersja dla tabletów ma oferować pełną funkcjonalność znaną z aplikacji dostępnej dla komputerów, natomiast flagowe oprogramowanie tego producenta – Photoshop 2019 CC – ma zostać wzbogacony o kilka nowych i ciekawych funkcji.


Adobe Photoshop CC na tablecie iPad

Adobe Photoshop CC dostępny dla tabletów Apple ma oferować taką samą funkcjonalność jak podstawowa, komputerowa wersja oprogramowania. Oznacza to, że taką samą edycję obrazów będzie można przeprowadzić zarówno przy biurku, jak i w plenerze. Możliwe będzie również praca na zmianę na różnych urządzeniach. Oprogramowanie będzie na bieżąco synchronizowało się z bibliotekami i zasobami laptopów oraz urządzeń stacjonarnych tak, aby móc natychmiast kontynuować tworzenie po zmianie stanowiska pracy. Photoshop CC dla iPada ma być także kompatybilne z pozostałymi programami rodziny Adobe.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem