Photoshop Elements 13 – nowa edycja Photoshopa dla amatorów

Photoshop Elements 13 – nowa edycja Photoshopa dla amatorów

Firma Adobe zaprezentowała nową edycję uproszczonej wersji najpopularniejszego edytora zdjęć na świecie. Photoshop Elements jest nie tylko znacznie tańszy od swojego „dorosłego” odpowiednika, pozostając znakomitym i potężnym programem do obróbki zdjęć, ale też dysponuje pewnymi ważnymi funkcjami ułatwiającymi wykonywanie całkiem skomplikowanych operacji na fotografiach. W trzynastej edycji programu oprócz ogólnego usprawnienia działania wprowadzono kilka nowych drobnych – lecz zarazem przydatnych – funkcji.


Program nie zmienił swojej zasadniczej formy: nadal składa się z dwóch głównych modułów, czyli Organizera oraz Edytora, a ten drugi może działać w jednym z trzech trybów pracy – Szybkiego, Z asystą oraz Eksperta. W trzynastej edycji wprowadzono natomiast kilka przydatnych funkcji i narzędzi. Przede wszystkim rozbudowano narzędzie Photomerge (bardzo zaawansowany moduł edycyjny umożliwiający uzyskiwanie niezwykłych efektów w oparciu o działanie na wielu zdjęciach) o funkcję kompozycyjną, która pozwala przenosić osoby oraz obiekty z jednego zdjęcia do drugiego w celu tworzenia nowych zdjęć.  Rozbudowano też narzędzia zaznaczania i kadrowania, m.in. o narzędzia kadrowania z asystą (dzięki której przycinając zdjęcie możemy zdać się na pomoc programu) oraz nowe algorytmy kadrowania inteligentnego rozpoznające twarze i linie horyzontu.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem