Photoshop skończył 30 lat - z tej okazji Adobe wydało istotne aktualizacje

Photoshop skończył 30 lat - z tej okazji Adobe wydało istotne aktualizacje

Photoshop skończył już 30 lat i z okazji tego święta Adobe wydało ważną aktualizację dla swojej kultowej aplikacji (zarówno dla tej komputerowej, jak i dostępnej na iPada). Dotyczy ona przede wszystkim działania narzędzi Wypełnianie z uwzględnieniem zawartości czy Zaznaczanie obiektów.


Photoshop dla komputerów - aktualizacje

Wraz z najnowszą aktualizacją, komputerowa wersja Photoshopa otrzymuje dwa główne ulepszenia dotychczas znanych funkcji, drobną aktualizację interfejsu użytkownika i poprawę wydajności działania. Nowości dotyczą działania takich funkcji jak, np. Wypełnienie z uwzględnieniem zawartości czy filtra Rozmycie soczewkowe. Dodatkowo od teraz aplikacja obsługuje "tryb ciemny" dostępny w komputerach z systemem macOS. Użytkownicy, którzy na codzień wykorzystują to ustawienie w systemie komputerów Apple nie będą już musieli czuć się poirytowani, gdy okno zapisu lub otwierania plików będzie wyświetlało się w jasnym trybie. Photoshop ma wraz z aktualizacją zacząć wyraźnie płynniej działać w przypadku przesuwania i powiększania obszaru roboczego.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem