Photoshop i przyjaciele, czyli programy graficzne za darmo

Photoshop i przyjaciele, czyli programy graficzne za darmo

Choć w dzisiejszych czasach program do fotoedycji to praktycznie niezbędne narzędze każdego fotografa, nie każdy z nas może sobie pozwolić na posiadanie własnej kopii Photoshopa. Na szczęście z pomocą przychodzi cały wachlarz programów innych firm, w dużo niższych cenach, lub zgoła za darmo.

Parę słów na początek


Przeglądając zdjęcia umieszczone w różnych galeriach internetowych z pewnością zauważymy, że większość z nich była poddana przynajmniej minimalnej obróbce w programach graficznych. Poprawiony kontrast, nasycenie kolorów, drobne szczegóły, które sprawiają, że fotografia wygląda dużo lepiej, choć na pierwszy rzut oka wydaje się, że zmieniło się niewiele.  Z niniejszego poradnika dowiecie się jak nie przepłacić za oprogramowanie do edycji, oraz jakich błedów należy unikać w pędzie do jak największej oszczędności - który nie zawsze kończy się tak jak byśmy chcieli.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem