Pic Transfer 3.2 dla iOS

Pic Transfer 3.2 dla iOS

Pic Transfer 3.2 pozwala na prosty transfer zdjęć i filmów użytkownikom urządzeń Apple. Mowa tu o przenoszeniu danych pomiędzy iPadami i iPhone'ami, a komputerami z systemem Mac OS X. Przesyłanie odbywa się za pośrednictwem Bluetooth lub Wi-Fi.


Najnowsza wersja (3.2) aplikacji Pic Transfer pozwala na obsługę dużych bibliotek i albumów zdjęć. Jak deklarują twórcy, aplikacja pozwoli na proste i wygodne przesyłanie fotografii czy filmów pomiędzy urządzeniami Apple'a z systemami iOS  (iPhone, iPod Touch, iPad) a Mac OS X (wymagana jest aplikacja Pic Transfer Companion). Transfer odbywa się za pośrednictwem Bluetooth lub Wi-Fi, bez konieczności posiadania połączenia z Internetem. Podczas przenoszenia nie tracimy na jakości, zachowane są wszystkie metadane EXIF oraz ewentualne informacje GPS.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem