Piękno tkwi w detalach

Piękno tkwi w detalach

W Krakowie, w klubie Pod Jaszczurami, prezentowane są zdjęcia Wacława Wantucha z jego nowego albumu zatytułowanego “Akt 2”. Czarno-białe fotografie nagich kobiet zaskakują oryginalnymi ujęciami. Delikatność, dyskretność z jakimi autor pokazuje piękno kobiecego ciała przyciągają uwagę.


Album Akt 2 jest kontynuacją poprzedniego, o prostym tytule Akt. Wacław Wantuch kolejny raz uświadamia oglądającemu, że seksowny obraz kobiety zawiera się w detalach. Zmysłowość i piękno kształtów można uchwycić nie fotografując całęj postaci modelki. Prace sprawiają wrażenie, jakby były stworzone z linii. Poprzez grę światłem autor eksponuje opływowość kształtów, co sprawia, że ciała modelek wydają się jakby trochę nierealne czy ulotne. Światło oprócz możliwości podkreślenia jakiegoś elementu daje także możliwość jego ukrycia- mistrzostwo autora polega na tym, że wie on co pokazać, a co ukryć. Chcielibyśmy zobaczyć więcej, a jednak pokazane jest tylko tyle ciała, ile jest potrzebne aby wzbudzić zainteresowanie, resztę zostawiąc w cieniu. Taka kompozycja powoduje uczucie niedosytu w oglądającym, co sprawia, że nie można odwrócić wzroku póki nie wychwyci się wszystkich niuansów fotografii.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem