Pierwsza rocznica śmierci Zofii Nasierowskiej

Pierwsza rocznica śmierci Zofii Nasierowskiej

3 października mija pierwsza rocznica śmierci Zofii Nasierowskiej – wybitnej polskiej fotograf, specjalizującej się w fotografii portretowej ludzi ze świata teatru, filmu i sztuki. Jej wspaniałe zdjęcia do dzisiaj urzekają i fascynują, udowadniając, że do robienia zdjęć potrzebne jest coś więcej niż dobry sprzęt i Photoshop.


W latach 60. i 70. wszyscy chcieli mieć zdjęcia przez nią zrobione. Nie tylko przedstawiciele świata artystycznego, ale również zwykli ludzie chcieli mieć portret wykonany przez Zofię Nasierowską. Charakterystyczny styl fotografowania Zofii Nasierowskiej, z bardzo starannym przygotowaniem oświetlenia i ustawienia modela sprawiał, że każdy mógł wyglądać, jak gwiazda filmowa. Jej obiektyw wydobywał piękno ukryte w każdym człowieku.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem