Pierwsza książka z wykładami o fotografii, którą przeczytasz przy kawie

Pierwsza książka z wykładami o fotografii, którą przeczytasz przy kawie

Wydawnictwo Fabryka Słów już w kwietniu opublikuje książkę, która jest zbiorem tekstów autorstwa fotografa Joe McNally`ego. Autor połączył w nich swoje doświadczenia fotografa i prowadzącego warsztaty.


Uchwycić moment stanowi połączenie zachwycających obrazów i elegancji klasycznej coffee-table book z bezcennym szkoleniem oraz rzeczową analizą. Zawiera wiedzę, jaką Joe McNally, wybitny fotograf światowej sławy, przekazuje na ekskluzywnych warsztatach zarezerwowanych dla grupki wybrańców. Na tych absolutnie wyjątkowych wykładach-w-terenie, Joe uczy technik portretów środowiskowych, metod oświetlania poza studiem i wszystkiego, co pozwala uchwycić moment. Książka, którą trzymasz w rękach, nauczy Cię tych samych technik, o których Joe mówi na seminariach i wykładach.

Joe McNally przekazuje wiedzę, stosując swoisty trójkąt nauczania. Zaczynasz od pasjonującej historii, w trakcie której poznajesz jedną z wypracowanych w pocie czoła sztuczek zawodowych Joego. Taką, której nauczyć się można wyłącznie spędzając lata z obiektywem. Przewracasz kartkę i widzisz jedno z błyskotliwych zdjęć, które doskonale ilustruje zastosowaną technikę. I wreszcie ? odkrywasz tajemnicę, jaka kryje się po drugiej stronie obiektywu. Z opisem powstawania kompozycji (włącznie ze sprzętem, jaki Joe zastosował), charakterystyką wyzwania, jakie stanowił projekt oraz cennymi wskazówkami, dzięki którym sam uzyskasz takie ujęcie.

Ta książka inspiruje. Rzuca wyzwanie. Informuje. Co najistotniejsze ? pomaga zrozumieć fotografię i sztukę robienia zdjęć na poziomie dotąd niemożliwym. Pełna jasnych spostrzeżeń, prowadzi ku cudownej chwili, gdy wszystko staje się sensowne ? chwili, gdy chwytasz moment.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem