PilotFly Adventurer - nowa wersja stabilizatora

PilotFly Adventurer - nowa wersja stabilizatora

Od zawsze wizją firmy PilotFly było stworzenie stabilizatora, który zrewolucjonizuje technologię pracy z gimbalami. Udało się to poprzez stworzenie doskonale znanego i przez wielu operatorów uznawanego za najlepsze urządzenia Pilotfly model H2-45, pozwalającego na bezpośrednie pokazanie obrazu filmowanego ujęcia na wyświetlaczu aparatu.Z modelem Adventurer rozpoczyna się całkiem nowy etap, jeśli chodzi o urządzenia z 3-osiową stabilizacją. Rękojeść, w której przytrzymujemy urządzenie  wykorzystuje nową technologię, aby zapewnić wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do pracy ze stabilizatorem niezbędne do tworzenia wyjątkowych materiałów. Ergonomiczny uchwyt posiada wyświetlacz OLED, który pokazuje wszystkie potrzebne informacje i parametry m.in. tryb aktywny który w danym momencie jest używany, poziom naładowania baterii i tryb aparatu/kamery. Teraz funkcja zoom-u jest obsługiwana za pośrednictwem jednego przycisku, podobnie jak włączanie REC.

Wymienna bateria zapewnia dużą elastyczność i maksymalne wydłużenie czasu pracy z urządzeniem.

Nowa konstrukcja głowicy stabilizatora, wykonana ze stopu CNC, została zoptymalizowana pod kątem wysokiej stabilności i trwałości. Pozwoliła na maksymalne zmniejszenie masy samego urządzenia, która nie przekracza teraz 1 kg (łącznie z akumulatorem). Na nowo opracowane i przeprogramowane silniki mogą przenosić ładunek nawet o 50% cięższy w stosunku do poprzedniej wersji H2-45. Dokładność ruchu zwiększyła się ponownie, dzięki zastosowaniu cyfrowych enkoderów na każdej osi,. Korzystając z tej innowacji możemy teraz pracować w pełnym 360 stopniowym zakresie.

Innowacyjna konstrukcja

Nowa konstrukcja stabilizatora, zapoczątkowana w poprzednim modelu H2-45, zapewnia bezpośredni podgląd na wyświetlacz kamery bądź aparatu. 

PilotFly Adventurer

Poprawiona rączka

Ergonomiczna rączka umożliwia teraz jeszcze bardziej komfortową pracę. Możemy wybierać pomiędzy pięcioma fabrycznymi trybami pracy stabilizatora, oraz pięcioma indywidualnymi ustawieniami kamery za pośrednictwem przycisku funkcyjnego. Nie trzeba niepotrzebnie zmieniać parametrów. Wystarczy tylko kliknąć, by mieć pełną kontrolę na zoom-em, ostrością i czasem pracy migawki. 

PilotFly Adventurer

Mocniejsze silniczki

Dzięki zastosowaniu bezszelestnych silniczków oraz enkonderów Digital Absolute Positioning na każdej osi z pełnym zakresem 360 stopni, mamy teraz dostęp do znacznie lepszej stabilizacji, niezawodności oraz większej kontroli ruchu podczas pracy.

PilotFly Adventurer

Kompaktowa bateria AD-90

Bardziej kompaktowa, lekka bateria AD-90 umożliwia pracę nawet do 6h bez konieczności wymiany i ładowania podczas wykonywania ujęć. Unikatowa powłoka ochronna zastosowana w budowie baterii zapobiega przegrzaniu i szybszemu rozładowaniu.

 

PilotFly Adventurer

 

PilotFly Adventurer

 

               
 

 

Więcej informacji na stronie www.beiks.com.pl

 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 1

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Akcesoria fotograficzne: inneKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

... Mazurek (Passer montanus) dziękuję bardzo, wracam do domu, tam mam klimę! ... Wielka Siklawa.jpg ... Dzika róża