Pinnacle Studio 21 Ultimate z nowymi narzędziami do edycji

Pinnacle Studio 21 Ultimate z nowymi narzędziami do edycji

Pinnacle Studio 21 Ultimate, to najnowsza wersja oprogramowania do edycji nagrań wideo marki Pinnacle, oferująca nowe narzędzia, takie jak przejście z przeistaczaniem, korekcja obiektywu szerokokątnego, efekty malarskie i trójwymiarowe tytuły, pozwalające jeszcze łatwiej uzyskać profesjonalne rezultaty.


"Program Pinnacle Studio 21 Ultimate z usprawnionym i przeprojektowanym interfejsem zapewnia wyjątkowe środowisko edycji wideo, które jest dowodem na to, że profesjonalne narzędzia nie muszą być skomplikowane ani trudne do opanowania. Jeśli szukasz zaawansowanego edytora nagrań wideo, który umożliwia rozwijanie własnych umiejętności, program Pinnacle Studio będzie idealnym wyborem. Jego możliwości są porównywalne z profesjonalnymi narzędziami, ale jest łatwiejszy w obsłudze i tańszy. Jeśli już znasz środowisko Pinnacle Studio, zachwycisz się szybkością, prostotą i kontrolą, jakie zapewnia nowy tok pracy" — mówi Michel Yavercovski, starszy dyrektor działu ds. zarządzania produktami Pinnacle.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem