Pinnacle Studio wersja 12 - pierwsze spojrzenie

Pinnacle Studio wersja 12 - pierwsze spojrzenie

Podczas oficjalnej polskiej premiery rodziny produktów Pinnacle Studio 12, która odbyła się 12 czerwca, o godzinie 12, przy ulicy o numerze 12, byliśmy świadkami prezentacji nowych możliwości aplikacji, szczegółowo przedstawionych przez specjalistów z KSK Dystrybucja.


Aplikacja Pinnacle Studio 12 dostępna jest w trzech wersjach odpowiadającym trzem grupom odbiorów: początkujących – Pinnacle Studio 12, średniozaawansowanych – Pinnacle Studio 12 Plus i najbardziej wymagających użytkowników – Pinnacle Studio 12 Ultimate.

Nowość w wersji Pinnacle Studio 12, bardzo istotna dla początkujących użytkowników, to interaktywny samouczek, który pokazuje krok po kroku, jak stworzyć własny film. Osoba, która po raz pierwszy przystąpiła do edycji wideo, poradzi sobie bez żadnego problemu ze stworzeniem własnego materiału.


Samouczek

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem