Nie rzucaj aparatem fotograficznym w piosenkarza

Nie rzucaj aparatem fotograficznym w piosenkarza

Absurdalny tytuł? Piosenkarz Steve Lacy roztrzaskał aparat fana w trakcie koncertu, a następnie zszedł ze sceny - Wydarzyło się to tuż po tym, jak jeden z fanów rzucił w niego swoim aparatem - Incydent miał miejsce podczas występu na żywo w Nowym Orleanie.


Skandal podczas koncertu gwiazdy - fan rzucił aparatem w kierunku piosenkarza

Podczas wykonywania przeboju Bad Habit fan znajdujący się praktycznie w pierwszym rzędzie rzucił w artystę aparatem. Sprzęt odbił się od Steve’a Lacy, po czym spadł znów pośród widownię. Lacy zareagował furią, domagając się zatrzymania muzyki i komentując sprawę ostrymi słowami. Następnie podszedł do osoby, która rzuciła aparatem, po to aby spytać, czy może zobaczyć ten sprzęt. Gdy fan podał mu aparat, ten z impetem trzasnął nim o podest i zszedł ze sceny. Nie wrócił, po to aby dokończyć występ, rozczarowując tym samym zgromadzonych fanów. Zanim zszedł ze sceny pożegnał się słowami "To wszystko, pokój". 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem