10 września 2013, 14:16
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 5455 razy

Plenerowa lampa Powerlux - Visico 4 z wbudowaną baterią

Plenerowa lampa Powerlux - Visico 4  z wbudowaną baterią

Powerlux - Visico 4 to bezprzewodowa lampa plenerowa z wbudowaną baterią oraz odbiornikiem wyzwalacza bezprzewodowego. Dodatkowo lampa modelująca to LED 13W o małym poborze energii, dzięki czemu przy pełnej baterii lampa, jak zapewnia producent, powinna wystarczyć na 700 błysków o pełnej mocy.

Lampa Powerlux - Visico 4 posiada czytelny wyświetlacz LCD, funkcję pracy fotoceli pomijającej przedbłyski pomiarowe do 7 błysku z ustawieniem interwału czasowego, funkcję STROBO pozwalającą na wyzwolenie wielu błysków w ustalonej częstotliwości występowania, a dokładnie 3, 5, 7, 10, 12 i 15 błysków z częstotliwością 1Hz, 3Hz, 5Hz, 10Hz, 15Hz i 20Hz oraz system zabezpieczający lampę przed przegrzaniem.

Wbudowany odbiornik wyzwalacza pozwala za pomocą załączonego w komplecie nadajnika na wyzwalanie w zasięgu około 100 metrów od nadajnika, pracując w częstotliwości 2.4 Ghz na jednym z 16 dostępnych kanałów.

Bateria wyposażona jest w gniazdo ładowarki, dzięki czemu posiadając zapasową baterię możemy w trakcie ładowania jednej - pracować na drugiej. Ładowanie może być przeprowadzone z sieci 230V lub z gniazda zapalniczki w samochodzie za pomocą załączonego adaptera.

[kn_advert]

Powerlux - Visico 4 to rozwiązanie dla fotografów potrzebujących wykonać sesję w warunkach, które uniemożliwiają zasilanie standardowych lamp studyjnych, a nawet wykorzystanie generatorów, ze względu na wymóg podłączenia przewodów pomiędzy generatorem a lampami. 

 

Specyfikacja lampy Powerlux - Visico 4:

 

 

Cena lampy Powerlux - Visico 4 wynosi 1869,00 zł brutto.

Dostępne akcesoria:

 

Źródło: FsFoto.plwww.swiatobrazu.pl