Pod wodę z aparatem - Marine Pack MPK-WE dla Sony DSC-W290, W230, W220 i W210 Cyber-shot

Pod wodę z aparatem - Marine Pack MPK-WE dla Sony DSC-W290, W230, W220 i W210 Cyber-shot

Nie trzeba posiadać wodoodpornego aparatu, żeby móc robić podwodne zdjęcia. Dzięki Marine Pack MPK-WE oferowanemu przez firmę Sony można ubrać swój Sony DSC-W290, W230, W220 lub W210 Cyber-shot w podwodny "kombinezon" i zabrać na wakacyjne nurkowanie.


Wykonana z plastiku i szkła obudowa zapewnia szczelność do głębokości 132 stóp, czyli około 40 metrów, pozwalając skorzystać z dobrodziejstwa trybu underwater photo/movie mode obecnego np. w modelu DSC-W290. Sprzęt jest łatwy w montażu, a duże przyciski sprawiają, szczególnie spust migawki, że nie ma problemów z ich wciskaniem. Niestety nie są one opisane, więc trzeba wciskać je z pamięci. Obudowa zapewnia dostęp do wszystkich podstawowych możliwości aparatu. Użytkowanie zabezpieczonego aparatu ułatwia pasek do zawieszenia na dłoni i osłona na ekran LCD. Produkt jest kompatybilny z aparatami Sony DSC-W290, W230, W220 i W210 Cyber-shot.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem