Podczas targów FILM VIDEO FOTO w Łodzi odbędzie się wręczenie ZŁOTYCH FOTONÓW

Podczas targów FILM VIDEO FOTO w Łodzi odbędzie się wręczenie ZŁOTYCH FOTONÓW

2 kwietnia 2009 roku na uroczystym bankiecie podczas targów FILM VIDEO FOTO w Łodzi odbędzie się wręczenie ZŁOTYCH FOTONÓW, przyznawanych przez serwis SwiatObrazu.pl.


Wybór jest wynikiem doświadczenia dziennikarzy serwisu, które poparte jest dziesiątkami rocznie   przeprowadzonych testów pozwalających na wnikliwe porównania poszczególnych modeli i marek. Pod uwagę brane jest 10 kryteriów oceny, m.in. jakość wykonania, ergonomia, wygląd zewnętrzny, innowacyjność, funkcjonalność, wydajność. Złote Fotony przyznawane są najlepszym firmom i produktom, które w danym roku odniosły największy sukces na polskim rynku, a nic tak nie odzwierciedla sukcesu, jak pozytywne opinie użytkowników. To właśnie im, po raz pierwszy w historii konkursu, dziennikarze serwisu SwiatObrazu.pl postanowili oddać część swoich głosów.

Czytelnicy serwisu SwiatObrazu.pl zdecydują, które produkty zasługują na wyróżnienie. Ponieważ to właśnie oni codziennie wybierają najlepsze i najbardziej im pasujące rozwiązania, dokonują zakupów i weryfikują w praktyce ich użyteczność. Aby oddać swój głos wystarczy do 15 marca wypełnić ankietę dostępną na stronie http://www.swiatobrazu.pl/zlotefotony


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem