Pojedynek Gigantów: Canon, Epson, HP

Pojedynek Gigantów: Canon, Epson, HP

Serwis SwiatObrazu.pl już po raz drugi jest organizatorem unikalnego na skalę światową wydarzenia ? konkursu Pojedynek Gigantów. Po raz pierwszy w historii giganci rynku profesjonalnego druku fotografii, firmy Canon, Epson oraz HP staną naprzeciwko siebie, aby wyłonić Mistrza Wielkiego Formatu.


Uczestnicy pojedynku będą mieli niepowtarzalną okazję śledzić zmagania gigantów, którzy do rywalizacji wystawili najwyższej klasy zawodników. Naprzeciw Canona iPF6200 i PF5100 staną Epson 11880 i 7900 oraz HP DesignJet Z2100 i HP DesignJet Z3200. Drużyny zmierzą się z pracami wybitnego fotografa Jacka Boneckiego, a walkę rozstrzygnie znakomite jury w składzie: Wojciech Łaski (agencja fotograficzna East News),Przemek Dzienis(koordynator wystaw FOTOFESTIWALU), Marika Kuźmicz (Dom Aukcyjny Rempex), Jerzy Łapiński (artysta fotograf).i Marek Poźniak (artysta fotograf).

Pojedynek Gigantów odbędzie się 16 stycznia o godzinie 18:00 w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski (sala Zygmuntowska) w Warszawie, przy ulicy Jazdów 2.

Podczas pojedynku uczestnicy wydarzenia będą mogli zapomnieć wszystkie hasła reklamowe i samodzielnie wypróbować oraz ocenić możliwości urządzeń firm Canon, Epson i HP.
Aby stać się świadkiem zmagań gigantów druku, wystarczy wypełnić formularz


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem