Złote lata Hollywood w kolorze - kunsztownie pokolorowane stare zdjęcia

Złote lata Hollywood w kolorze - kunsztownie pokolorowane stare zdjęcia

Rosyjska artystka Olga Shirinina szerzej znana pod pseudonimem Klimbim koloruje stare, archiwalne zdjęcia - W swojej działalności zajmuje się głównie portretami dawnych celebrytów (tzw. złote lata Hollywood), aktorów i gwiazd estrady, dzięki czemu pozwala na poznanie od nowa historii kultury. Poza tym zajmuje się zdjęciami związanymi z historią Rosji.


Artystka wzięła na warsztat portrety największych gwiazd kina - m.in. Elizabeth Taylor, Jamesa Deana, Lany Turner, Marilyn Monroe, Audrey Hepburn, Grety Garbo, Roberta Taylora, Marlona Brando czy Anity Ekberg. Wśród jej prac znajdują się oficjalne fotosy z planów zdjęciowych, a także sesje ukazujące się na łamach magazynów. 
 
Trzeba przyznać, iż kunszt Olgi Shirininy pozwala na nowo rozbłysnąć dawnym gwiazdom. Potrafi ona w niezwykle staranny sposób operować kolorami i odcieniami, tak że uzyskiwane przez nią rezultaty wyglądają naprawdę naturalnie i wiarygodnie. W doskonały sposób cieniuje twarze modeli i pamięta przy tym o pokrywaniu ich odpowiednimi "makijażami". Nie zapomina także o detalach, takich jak np. różnorodne odcienie karnacji ludzi widocznych na zdjęciach.
 
Zapraszamy więc na wyjątkową wycieczkę do kina ze złotych lat Hollywood. Poniżej znajdziesz wybrane prace Olgi Shirininy. Więcej jej dzieł znajdziesz na jej oficjalnej stronie internetowej

Złote lata Hollywood - zobacz pokolorowane zdjęcia

pokolorowane zdjęcia


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem