Polak wśród najlepszych fotografów panoramicznych na świecie

Polak wśród najlepszych fotografów panoramicznych na świecie

Polski fotograf, Marek Czarnecki, zajął III miejsce w konkursie The EPSON International Photographic Pano Awards.


Marek Czarnecki jako jedyny Polak na międzynarodowym konkursie The EPSON International Photographic Pano Awards w klasyfikacji ogólnej zajął III miejsce wśród 50 najlepszych fotografów panoramicznych na świecie w 2012 roku. Oprócz tak znaczącej nagrody otrzymał również srebrny medal za zdjęcie nowoczesnej architektury przemysłowej oraz osiem medali brązowych, gdzie jednym z medalowych zdjęć jest panorama z jego autorskiego projektu Nasz Bezpieczny Świat, którego inauguracja odbędzie się w 2013 r.


Marek Czarnecki to artysta fotografik, laureat międzynarodowych konkursów, zdobywca prestiżowych nagród, w tym sześciokrotnie przyznanej przez MPA w Wielkiej Brytanii. Działania artystyczne łączy z fotografią komercyjną, kreując i tworząc zdjęcia dla firm z różnych branż, instytucji, agencji reklamowych, wydawnictw. Jego prace, zarówno użytkowe, jak i artystyczne kolekcjonerskie, są zawsze oceniane na najwyższym poziome, uznawane jako dobra lokata finansowa,doceniane przez firmy i media na całym świecie.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem