POLAND ON AIR - album oraz wystawa fotografii lotniczych

POLAND ON AIR - album oraz wystawa fotografii lotniczych

15 miesięcy pracy, 40 godzin w powietrzu i ponad 10 000 przejechanych kilometrów by wykonać zdjęcia lotnicze 12 największych polskich miast. Dwoje fotografów od zadań specjalnych – Maciej Margas i Aleksandra Łogusz. Jeden wyjątkowy album i wystawa fotografii POLAND ON AIR.


POLAND ON AIR to dwujęzyczny, polsko-angielski album liczący 256 stron fotografii lotniczych przedstawiających współczesną Polskę z pokładu śmigłowców bez drzwi oraz samolotów. Maciej Margas i Aleksandra Łogusz przez ponad 15 miesięcy organizowali i wykonywali sesje lotnicze nad największymi miastami w Polsce. Autorom udało się pozyskać zgody na loty w ściśle strzeżonych strefach powietrznych, dzięki czemu w albumie znajdą się zachwycające widoki. Fotografowie sportretowali min. Warszawę, Łódź, Białystok, Bydgoszcz, Toruń, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Rzeszów, Lublin, Katowice, Kraków, Bielsko-Białą. W albumie znajdują się zarówno zdjęcia dzienne jak i nocne, z nieodkrytych do tej pory perspektyw. Kolekcja fotografii to efekt ponad 40 godzin podniebnych sesji, jakie autorzy spędzili w powietrzu, fotografując nawet 3,5 km nad ziemią w helikopterze bez drzwi.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem