Polaroid Grey Label GL10 - niewielka, przenośna drukarka

Polaroid Grey Label GL10 - niewielka, przenośna drukarka

Pod koniec maja do sprzedaży trafi podręczna drukarka Polaroid Grey Label GL10. Urządzenie pozwala na szybki wydruk zdjęć przechowywanych w pamięci telefonów komórkowych, na dyskach twardych czy na kartach w aparatach fotograficznych


Polaroid Grey Label GL10 to kolejny element w nowej linii Grey Label, której twarzą została Lady Gaga. Skaner może pochwalić się bogatym designem na który składają się pomysły inżynierów Polaroida, znanej piosenkarki i aranżacje z kryształków Swarovskiego. Drukarka jest zdolna do produkowania odbitek o wymiarach 7 x 10 cm w przeciągu kilkudziesięciu sekund. Jak deklaruje producent, technologia druku termalnego ZINK pozwala na osiągnięcie świetnej jakości obrazków. Urządzenie zostało wycenione na 170 dolarów amerykańskich (ok. 480 złotych). Papier fotograficzny, sygnowany logiem ZINK, kosztuje 20 dolarów (za paczkę). W chwili obecnej GL10 dostępny jest w sieci sklepów Bloomingdale's.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem