Polaroid Insta-Share – moduł do Motoroli Z umożliwiający natychmiastowy wydruk zdjęcia

Polaroid Insta-Share – moduł do Motoroli Z umożliwiający natychmiastowy wydruk zdjęcia

Bezpośrednie drukowanie zdjęć ze smartfona na materiale dedykowanym do fotografii natychmiastowej nie jest niczym nowym – na rynku dostępne są m.in. drukarki Polaroid Zip Printer czy FujiFilm Instax Share. Jednakże tym, co wyróżnia nowy produkt Motoroli i Polaroida, jest możliwość zamocowania akcesorium na tylnej obudowie smartfona, co przekształca go w swoisty aparat natychmiastowy. Drukarka to kolejny produkt z serii Moto Mods obejmującej moduły mocowane do telefonów z serii Motorola Z.


Polaroid Insta-Share wykorzystuje znany wcześniej papier Polaroid Premium ZINK Zero-Ink umożliwiający wydruk odpornych na rozmazywanie zdjęć o wymiarach 5,08 x 7,62 cm. Fotografie można wykorzystać jako naklejki – specjalna warstwa adhezyjna pozwala na przymocowanie ich do różnych powierzchni. Takie zdjęcia nie powstają przy pomocy tuszu, tylko na zasadzie naświetlania materiału i reakcji chemicznej.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem