6 września 2018, 10:59
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 2236 razy

Polaroid OneStep+ analogowy aparat do zdjęć natychmiastowych ze zintegrowaną aplikacją na smartfony

Polaroid OneStep+ analogowy aparat do zdjęć natychmiastowych ze zintegrowaną aplikacją na smartfony

W 2017 roku Polaroid obchodził osiemdziesiątą rocznicę założenia firmy. Z tej okazji powrócił do oryginalnego formatu analogowych fotografii typu instant, zaprezentował markę Polaroid Originals i aparat Polaroid OneStep 2. Teraz Polaroid Originals, wprowadzając na rynek Polaroid OneStep+, oferuje więcej możliwości odkrywania obrazu, tworzenia i zabawy.

Polaroid OneStep+ jest naturalną ewolucją modelu OneStep 2, wprowadzającą do poprzedniej konstrukcji aparatu nowe funkcje, które znacznie zwiększają potencjał kreatywności w podejściu do fotografii natychmiastowej.

Po pierwsze, otrzymujemy nowy obiektyw portretowy, który stanowi uzupełnienie standardowego obiektywu i pozwala na fotografowanie z odległości zaledwie 30 cm, co przekłada się na doskonałe zbliżenia portretowe.

Po drugie, OneStep+ łączy się przez Bluetooth z nową aplikacją na smartfona Polaroid Originals. Intuicyjnie zaprojektowana i łatwa w użyciu aplikacja otwiera dla fotografów aż siedem nowych sposobów na eksplorowanie analogowej fotografii natychmiastowej :

Podwójna ekspozycja

Uchwyć dwa zdjęcia w jednym kadrze i stwórz surrealistyczne, ekspresyjne kompozycje.

Malowanie światłem

Zamień źródło światła w pędzel, narysuj zdjęcia w powietrzu i złap je w kultową ramkę na zdjęcia Polaroid.

Samowyzwalacz

Twórz perfekcyjne zdjęcia z 25-sekundowym odliczaniem.

Zdalne wyzwalanie

Naciśnij migawkę w aplikacji i nigdy więcej nie przegap zdjęcia grupowego.

Migawka reagująca na dźwięk

Twórz dynamiczne ujęcia i wyzwalaj migawkę na dźwięk klaśnięcia Twoich dłoni, plusk wody w basenie lub szczekanie psa

Tryb ręczny

Dostosuj ustawienia aparatu i przejmij pełną kontrolę nad przysłoną, czasem otwarcia migawki, intensywnością błysku i wysuwaniem zdjęć.

Skaner

Specjalnie zaprojektowany skaner intuicyjnie identyfikuje twoje zdjęcia, koryguje odblaski, dostosowuje je i przycina, dzięki czemu możesz teraz udostępniać zdjęcia tak szybko, jak je zrobiłeś.

Polaroid OneStep+ aparat do zdjęć natychmiastowych

[kn_advert]

Polaroid OneStep+ aparat do zdjęć natychmiastowych

Model OneStep+ został pokryty czarnym błyszczącym lakierem. Dodanie na przedniej szybie aparatu emblematu w kolorze tęczy stanowi hołd dla kultowego projektu OneStep z 1977 roku.

OneStep+ to aparat, który łączy w sobie nostalgiczny urok fotografii analogowej oraz kreatywne możliwości, jakie ma do zaoferowania świat cyfrowy.

Cena detaliczna: 719 zł.

Polaroid OneStep+

 www.swiatobrazu.pl