Polaroid swing - dla amatorów ruchomych zdjęć

Polaroid swing - dla amatorów ruchomych zdjęć

Marka Polaroid kojarzy nam się nieodmiennie z jednym - z aparatem, który pozwala na prawie natychmiastowy wydruk zdjęcia i jego obejrzenie. Kiedyś stanowił atrakcję imprez towarzyskich, ale to już odległa przeszłość. Obecnie ponad połowa robionych zdjęć nie znajduje ani jednego widza. Za to każdy fotografujący - bez względu na swój fotograficzny talent (lub antytalent) może podzielić się swoim dziełem z milionami - używając do tego celu setek różnych serwisów internetowych nie mających żadnej innej sensownej funkcji.


Polaroid postanowił wykorzystać to zjawisko i - w celu urozmaicenia dość powtarzalnych jednak autoportretów - udostępnił nowy mechanizm: Polaroid swing.

To nie pierwsze wykorzystanie tego słowa w historii Polaroida - bardzo popularny był w latach 1965-107- model aparatu Polaroid Model 20 "Swinger".

Na czym polega atrakcyjność nowego rozwiązania?


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem