Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: "Audrey Hepburn. Photographs 1953-1966"

Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: "Audrey Hepburn. Photographs 1953-1966"

Bob Willoughby - słynny amerykański portrecista - podczas swojej długiej kariery fotografował największe gwiazdy Hollywood, m.in.: Marilyn Monroe, Elizabeth Taylor czy Jane Fondę. Jednak jego ulubioną modelką zdecydowanie była ikona kinematografii - Audrey Hepburn. Najnowsza propozycja wydawnictwa Taschen to album pełen jej portretów wykonanych przez znakomitego fotografa.Audrey Kathleen Ruston (później: Edda van Heemstra Hepburn-Ruston), lepiej znana jako Audrey Hepburn, to niezaprzeczalnie jedna z najważniejszych postaci w historii kultury. Wiele filmów z jej udziałem to kamienie milowe światowej kinematografii. Jej role w dziełach takich jak Rzymskie Wakacje Williama Wylera czy legendarne Śniadanie u Tiffany'ego Blake'a Edwardsa wciąż inspirują kolejne pokolenia artystów. Charakterystyczna uroda Audrey Hepburn czyniła z niej - poza lubianą aktorką - chętnie fotografowaną modelkę.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem