Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: Dennis Hopper: Photographs 1961-1967

Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: Dennis Hopper: Photographs 1961-1967

Dennis Hopper, słynny reżyser, aktor, scenarzysta i malarz, przez całe życie nie rozstawał się z aparatem fotograficznym. Robił zdjęcia na planach filmowych, ulicach amerykańskich miast, spotkaniach biznesowych czy manifestacjach. Dokumentował zarówno życie hollywoodzkich gwiazd, jak i ważne wydarzenia polityczne. Jego twórczość jest bardzo wszechstronna i godna uwagi. W albumie wydawnictwa Taschen możemy zapoznać się z pracami tego artysty z okresu między 1961 a 1967 rokiem - czasu wielkich zmian kulturowych w USA.


Dennis Hopper to artysta znany przede wszystkim ze swojej twórczości filmowej (jako aktor, reżyser i scenarzysta), jednak również jego fotograficzny dorobek jest niezwykle ciekawy i godny uwagi. Słynny filmowiec przez całe życie nosił przy sobie aparat fotograficzny i dokumentował wydarzenia, których był świadkiem. Czasy, w których tworzył, a także środowisko, w jakim się obracał, dostarczały mu nieskończonej liczby tematów fotograficznych, które doskonale realizował.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem