Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: "Eugène Atget. Paris"

Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: "Eugène Atget. Paris"

"Eugène Atget. Paris" to klasyczna, bestsellerowa propozycja wydawnicza. Autor zdjęć zawartych w tym tomie to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać, ikona historii sztuki. Proponowana przez nas publikacja to wspaniała kolekcja zdjęć, które stanowią kanon fotografii miejskiej. "Eugène Atget. Paris" to pozycja obowiązkowa dla każdego kolekcjonera albumów.Eugène Atget to jeden z najważniejszych fotografików w historii. Wiele z ok. 10 tys. wykonanych przez niego zdjęć to dzieła niemal kanoniczne, łatwo rozpoznawalne nie tylko przez wybitnych znawców historii sztuki. Słynny francuski artysta zasłynął zwłaszcza jako wybitny dokumentalista Paryża. Prezentowany przez nas album zawiera kolekcję fotografii przedstawiających właśnie to miasto - jego ulice, parki, budynki, witryny sklepów i mieszkańców.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem