Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: "Los Angeles. Portrait of a City"

Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: "Los Angeles. Portrait of a City"

Los Angeles to jedno z najbardziej znanych amerykańskich miast, od dawna kojarzone z filmowymi superprodukcjami i rozwojem kultury masowej. Nazywana "światową stolicą rozrywki" metropolia była miejscem akcji niezliczonej ilości filmów i książek. W wydanym przez Taschen albumie "Los Angeles. Portrait of a City" piękne miasto przestaje być tłem, a staje się bohaterem.Po fotograficznych portretach Paryża i Nowego Jorku przyszła pora na kolejne, odgrywające równie wielką rolą we współczesnej kulturze miasto. Los Angeles - najbardziej zaludniony zakątek Kaliforni - jest jednym z najważniejszych ośrodków miejskich, nie tylko w USA. Uznawane jest za międzynarodowe centrum rozrywki, sztuki (zwłaszcza filmowej - w końcu to tam znajduje się Hollywood), mody i edukacji. Z "Miastem Aniołów" związanych jest bardzo wiele zasłużonych dla historii i kultury osób. Jest to także miejsce o niezwykle bogatej i ciekawej historii. 
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem