Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: Peter Beard

Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: Peter Beard

Album polecany przez nas w niniejszej odsłonie cyklu artykułów to publikacja wyjątkowa. Składają się na nią dwa tomy stanowiące wspaniały przegląd twórczości słynnego pisarza, podróżnika i fotografa - Petera Bearda. Zawartość książek najlepiej opisują słowa ich wydawcy: "to zapierająca dech w piersiach podróż do świata Petera Bearda".

Peter Beard zasłynął przede wszystkim jako autor wspaniałych, ilustrowanych fotografiami oraz kolażami dzienników, które zaczął tworzyć już w roku 1949 (miał wtedy zaledwie 11 lat). Był związany ze światem mody, współpracował z muzykami (m.in. z grupą the Rolling Stones), artystami (takimi jak Andy Warhol) i z filmowcami. Jednak jego nazwisko najbardziej kojarzy się z Afryką, do której zaczął podróżować, zainspirowany twórczością Karen Blixen (autorki Pożegnania z Afryką).


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem