Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: Steve Shapiro "Taxi Driver"

Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: Steve Shapiro "Taxi Driver"

Tym razem polecamy publikację, która przypadnie do gustu nie tylko miłośnikom fotografii, ale także fanom dobrego kina. Album "Taxi Driver" autorstwa Steve'a Shapiro, to limitowana edycja zestawu fotosów z planu zdjęciowego słynnego dzieła Martina Scorsese. Niesamowicie sugestywne i realistyczne fotografie sprawiają wrażenie, że ma się do czynienia nie z dokumentacją procesu powstawania filmu, a z reportażem z ulic Stanów Zjednoczonych po zakończeniu wojny w Wietnamie.


Każdy miłośnik dobrej kinematografii pamięta doskonałą rolę Roberta De Niro w arcydziele Martina Scorsese Taksówkarz. Teraz powód, by zainteresować się tym filmem, mają także fani fotografii. Wydawnictwo Taschen opublikowało album pt: Taxi Driver - książkę wypełnioną fotosami autorstwa Steve'a Shapiro - oficjalnego fotografa na planie filmu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem