Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: "The Stanley Kubrick Archives"

Polecamy książki, albumy i filmy dla fotografa: "The Stanley Kubrick Archives"

"The Stanley Kubrick Archives" to pierwsze, tak szczegółowe i kompletne wydawnictwo poświęcone twórczości wizjonera kina - Stanleya Kubricka. Książka ta to pozycja obowiązkowa dla każdego miłośnika sztuki filmowej. Jest to także - ze względu na bogato ilustrowaną, albumową formę - bardzo ciekawa i inspirująca propozycja dla osób zainteresowanych fotografią i obrazem.

The Stanley Kubrick Archives to kolejna publikacja z popularnej serii wydawnictwa Taschen, w ramach której prezentowana jest twórczość najwybitniejszych twórców w historii kinematografii. Do tej pory, poza opisywaną pozycją ukazały się także podobne książki poświęcone dziełom i życiu m.in. Ingmara Bergmana czy Pedro Almodóvara. Albumowa forma publikacji sprawia, że jest ona niezwykle atrakcyjna nie tylko dla miłosników kina, ale też fotografii. Pojedyncze klatki i fotosy z planów filmowych są wyjątkowo interesującą formą zapisu procesu tworzenia twórcy Mechanicznej Pomarańczy.
 


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem