Polska fotografia aktu artystycznego

Polska fotografia aktu artystycznego

Fotografowie Szczecińskiego Towarzystwa Fotograficznego od dziesięcioleci zajmują się fotografią aktu. Trwająca wystawa VENUS 2018, to podsumowanie pracy co najmniej dwóch pokoleń szczecińskich fotografów. Artyści różnych kierunków sztuki od zawsze w centrum swojej uwagi umiejscawiali człowieka. A pragnąć przedstawić osobę ludzką należy najczęściej pokazać jej ciało lub choćby jego fragment...


Nagie ciało kobiety jest cząstką wieczności nie do objęcia oczyma mężczyzny - William Blake. Kobieta: ciało najbardziej nagie ze wszystkich istot żywych, jasne i o największym blasku - Antoine de Saint-Exupéry.  Bóg także był autorem: jego proza to mężczyzna, jego poezja to kobieta - Napoleon Bonaparte. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem