Polska jest piękna - konkurs fotograficzny

Polska jest piękna - konkurs fotograficzny

SwiatObrazu wraz z CEWE, wiodącym ekspertem na rynku druku fotografii, zapraszają do udziału w wyjątkowym konkursie fotograficznym „Polska jest piękna”. Nie każdy ma możliwość podróżowania na skraj świata i nie jest to konieczne aby odkrywać i fotografować magię otaczającej nas rzeczywistości. Wszystko co potrzebne do wykonania pięknych zdjęć znajduje się w zasięgu ręki, niezależnie od wybranej tematyki.

Chcemy poznać Twój mikroświat przez pryzmat Twojego postrzegania. Uchwyć piękno wokół siebie, zatrzymaj moment który Cię zachwycił i podziel się nim w konkursie fotograficznym „Polska jest piękna”!Nieustannie podkreślamy, że dopiero wydrukowana fotografia jest podsumowaniem pracy nad zdjęciem i reprezentuje finalny efekt. Dlatego tak istotna jest dla nas współpraca z firmą CEWE. Ich wieloletnie doświadczanie to gwarancja wysokiej jakości wydruków, które pozwalają oku niemal namacalnie odczuwać detale, chłonąć kolory i badać fakturę przedstawionych obiektów. 
 
Choć fotografia cyfrowa wyraźnie ograniczyła liczbę drukowanych zdjęć, a fotografie częściej przechowywane są w pamięci komputerów i urządzeń mobilnych, to jednak nic nie zastąpi fizycznego obcowania ze zdjęciem, a wydruk pozostaje najbardziej cenionym medium dla fotografii. 

Konkurs fotograficzny "Polska jest piękna"

Tematem konkursu fotograficznego jest ukazanie piękna Polski, w którym fotograf ma za zadanie uzmysłowić odbiorcy charakter miejsca, jego esencję i emocje z nim związane. 
 
W konkursie fotograficznym udział może wziąć każdy, zgłaszając zdjęcie od 2 lipca 2019 r. do 31 grudnia 2019 r.
 
Uwaga: Zgłoszone zdjęcia muszą zawierać opis miejsca, w którym powstały.
 
By zgłosić fotografię do konkursu fotograficznego "Polska jest piękna", należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.
 
 

Nagrody

I miejsce
 • kupon rabatowy o wartości 1000 zł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ 
 • kupon rabatowy o wartości 1000 zł na CEWE FOTOOBRAZY
 • Aparat fotograficzny Panasonic Lumix DC-FZ82
 
II miejsce 
 • kupon rabatowy o wartości 500 zł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ
 • kupon rabatowy o wartości 500 zł na CEWE FOTOOBRAZY
 
III miejsce 
 • kupon rabatowy o wartości 300 zł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ
 • kupon rabatowy o wartości 300 zł na CEWE FOTOOBRAZY
 
IV -X miejsce
 • kupon rabatowy o wartości 100 zł na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ
 • kupon rabatowy o wartości 100 zł na CEWE FOTOOBRAZY
 
CEWE FOTOKSIĄŻKA to idealna oprawa dla zdjęć z wakacji, rodzinnych spotkań. To nie tylko pamiątka na lata, ale również doskonały prezent dla najbliższych. CEWE FOTOKSIĄŻKĘ zaprojektować można w darmowym programie CEWE FOTOŚWIAT (dostępnym na stronie www.cewe.pl), gdzie dostępne są gotowe szablony okolicznościowe oraz tysiące elementów graficznych (ramki, kliparty, tła).
 
konkurs fotograficzny Polska jest piękna konkursy fotograficzne CEWE FOTOKSIĄŻKA CEWE FOTOOBRAZ
 
 
 
CEWE FOTOOBRAZ pozwoli zachować Twoje ulubione ujęcia w dużym formacie. Daje on możliwość wydruku zdjęć na płótnie, matowej płycie alu-dibond, na drewnie czy też nadruku za szkłem akrylowym. Szeroki wybór materiałów oraz formatów to komfort idealnego dopasowania fotoobrazu do każdego wnętrza.
 
konkurs fotograficzny Polska jest piękna konkursy fotograficzne CEWE FOTOKSIĄŻKA CEWE FOTOOBRAZ
 

Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl


Oceny artykułu: 100% 0% ocen: 2

Sprawdź inne artykuły z kategorii: Konkurs fotograficzny: zapowiedziKomentarze Użytkowników

Niezalogowanych Użytkowników prosimy o zalogowanie się przed dodaniem komentarza.Nie ma jeszcze żadnych komentarzy

Komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu i w żaden sposób nie odzwierciedlają poglądów prezentowanych przez właścicieli i administratorów SwiatObrazu.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.Najnowsze fotografie

Kraśnik sześcioplamek P7078178_LR x6.jpg Nieznajoma z profilu ... ... Malwa GREAT BLUE HERON