Polska jest piękna - wybrane zdjęcia konkursowe

Polska jest piękna - wybrane zdjęcia konkursowe

Tylko do 15 kwietnia 2015 można zgłaszać fotografie na konkurs "Polska jest piękna". Z okazji nadchodzących wakacji przygotowujemy w redakcji SwiatObrazu.pl przewodnik po najbardziej fotogenicznych miejscach w Polsce. Chcemy, aby przewodnik powstał we współpracy z Czytelnikami SwiatObrazu.pl, dlatego zapraszamy do udziału w konkursie "Polska jest piękna". Autorzy fotografii, które zamieścimy w naszym przewodniku otrzymają nagrody w postaci książki Anny Owczarz-Dadan "Photoshop CC PL. Szkoła efektu" oraz zaproszenia do udziału w e-kursach redakcji SwiatObrazu.pl.


W przewodniku przedstawimy miejsca, które przyciągają swoim charakterem i klimatem. Pełne uroku zabytki i nie zawsze docenione regiony zachwycą zarówno tych miłośników fotografii, którzy poszukują idyllicznych pejzaży jak i tych, którzy wolą tętniące życiem miasta.
 

Czarny Staw


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem