30 marca 2015, 13:11
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 5655 razy

Polska jest piękna - wybrane zdjęcia konkursowe

Polska jest piękna - wybrane zdjęcia konkursowe

Tylko do 15 kwietnia 2015 można zgłaszać fotografie na konkurs "Polska jest piękna". Z okazji nadchodzących wakacji przygotowujemy w redakcji SwiatObrazu.pl przewodnik po najbardziej fotogenicznych miejscach w Polsce. Chcemy, aby przewodnik powstał we współpracy z Czytelnikami SwiatObrazu.pl, dlatego zapraszamy do udziału w konkursie "Polska jest piękna". Autorzy fotografii, które zamieścimy w naszym przewodniku otrzymają nagrody w postaci książki Anny Owczarz-Dadan "Photoshop CC PL. Szkoła efektu" oraz zaproszenia do udziału w e-kursach redakcji SwiatObrazu.pl.

W przewodniku przedstawimy miejsca, które przyciągają swoim charakterem i klimatem. Pełne uroku zabytki i nie zawsze docenione regiony zachwycą zarówno tych miłośników fotografii, którzy poszukują idyllicznych pejzaży jak i tych, którzy wolą tętniące życiem miasta.
 

Czarny Staw

Fot. AleksandraK

[kn_advert]

Ścieżka

Fot. ANDA1951

Na połoninie

Fot. ANDA1951

JAK PTAK NAD JEZIOREM

Fot. photokamel

Gdańsk

Fot. G. Pinker

W-wa, Stare Miasto

Fot. MATIzz

Suwalszczyzna

Fot. Zigi_Stardust

urwisko

Fot. Arbuz2

En face

Fot. MATIzz

Perełka

Fot. galeria-bas

Suwalski Park Krajobrazowy

Fot. Zigi_Stardust

Frombork

Fot. G. Pinker

Gdańsk inaczej

Fot. G. Pinker

Zima

Fot. AleksandraK

 

Zapora- Zagórze Śląskie

Fot. Seś@

Świt nad Wigrami

Fot. DanaDaga

Wschód słońca w Szczecinie

Fot. areekw

Magia poranka

Fot. rutys

Pasmo Brzanki

Fot. rutys

Hala Gąsienicowa

Fot. Barbara Gnyp

most

Fot. tcz45

5

Fot. izapopek

IMG_2438-2

Fot. dies1

Poranek z damą

Fot. amigamedia

Stary Rynek Poznań

Fot. maczap

Jezioro Międzybrodzkie

Fot. Qazixaw

3

Fot. monika-evolia

 

Konkurs trwa do 15 kwietnia 2015 r. 

Regulamin

Galeria konkursowa

By zgłosić fotografię do konkursu, należy zalogować się (lub zarejestrować i zalogować) w serwisie SwiatObrazu.pl, a następnie dodać zdjęcie do kategorii konkursowej w profilu Użytkownika.

Nagro​dy

I, II, III miejsce - książka "Photoshop CC PL. Szkoła efektu"

Photoshop od wielu lat pozostaje na pozycji lidera w świecie obróbki fotografii cyfrowej. Wciąż zaskakuje nowymi rozwiązaniami, poprawia wygodę i precyzję używania narzędzi, co pozwala każdemu bez problemu poprawić niemal dowolne — czasem bardzo kiepskie — zdjęcia. Nowa wersja tego programu, CC, nie jest tu wyjątkiem. Jednak aby w pełni wykorzystać jej możliwości, warto sięgnąć po przewodnik napisany przez niezrównanego specjalistę — eksperta w tej dziedzinie, Annę Owczarz-Dadan. 

10 wyróżnień - E-szkoła portretu

E-szkołę portretu tworzy jedenastu fotografów, których zdjęcia publikowane są w prasie, wykorzystywane w kampaniach reklamowych, prezentowane na wystawach całego świata. To oni przekażą Ci  niezbędną wiedzę do skutecznej samodzielnej pracy. Dzięki ich wiedzy nauczysz się zestawiać wszystkie elementy fotografii w naturalną całość tak, by tworzyć portrety przenikliwe, intrygujące, których nie da się zapomnieć.

 www.swiatobrazu.pl