Polska przez pryzmat Nikona - Wiosna, część V. Suwalszczyzna

Polska przez pryzmat Nikona - Wiosna, część V. Suwalszczyzna

Nasza wyprawa wzdłuż wschodniej granicy Polski zakończyła się na terenach Suwalszczyzny. Ten leżący w północno-wschodnim zakątku kraju region, przyciąga wieloma interesującymi miejscami i wyjątkową topografią. Zapraszamy do przeczytania ostatniego odcinka cyklu "Polska przez pryzmat Nikona"!

Strona 1


Piąty, ostatni już odcinek serii "Polska przez pryzmat Nikona"  poświęcamy północno-wschodniemu zakątkowi naszego kraju. Tereny zwane Suwalszczyzną obejmują obszary znajdujące się zarówno w Polsce jak i na Litwie. W obrębie granic kraju są to ziemie położone na północ od rzeki Biebrzy i na wschód od rzeki Ełk. Wizytę w tym regionie rozpoczęliśmy od krótkiego postoju w Augustowie. To niewielkie miasteczko posiada niezwykły urok i wydaje się być atrakcyjną propozycją na wakacyjny wypoczynek, zwłaszcza że w okolicy jest sporo interesujących miejsc do odwiedzenia.

 

Reklama

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem