Polska przez pryzmat Nikona - nowy projekt SwiatObrazu.pl

Polska przez pryzmat Nikona - nowy projekt SwiatObrazu.pl

Już dziś, oficjalnie w serwisie SwiatObrazu.pl, premierowy odcinek nowego i niezwykłego projektu fotograficznego, zatytułowanego: "Polska przez pryzmat Nikona". Jego autorami są redaktorzy SwiatObrazu.pl - Piotr Madura i Marcin Woźniak, którzy testując najnowsze aparaty marki Nikon (D3S i D300S) przemierzyli Polskę, pokonując łącznie 3466 kilometrów w dziewięć dni. Relację z fotograficznej ekspedycji po Polsce będziemy prezentować w kolejnych odcinkach, natomiast już teraz zdradzamy Wam kilka technicznych szczegółów tego niecodziennego przedsięwzięcia.


Główną ideą projektu "Polska przez pryzmat Nikona" było sprawdzenie w praktyce, możliwości najnowszej profesjonalnej lustrzanki Nikon D3S. Owocem trwającej łącznie 9 dni wyprawy, jest ponad 60GB fotografii i filmów dokumentujących przebieg podróży oraz najciekawsze, najpiękniejsze zakątki naszej Ojczyzny. Przygotowania do realizacji projektu zajęły dwa tygodnie, w czasie których wybierane były lokalizacje do fotografowania i trasa przejazdu. Odpowiednie planowanie było kluczem do tego, aby fotograficzna ekspedycja przebiegła szybko, sprawnie i dała zakładane rezultaty.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem