Niezwykle pomysłowe choinki ozdabiające miejsca pracy

Niezwykle pomysłowe choinki ozdabiające miejsca pracy

Wydaje się, że rozważając wybór choinki można decydować się na jedną z dwóch opcji - żywa albo sztuczna - Okazuje się jednak dzięki pomysłowości pracowników w różnych miejscach pracy, że choinki mogą mieć o wiele więcej wariantów.


Zasadniczo, jak przekonasz się oglądając tę galerię, to i tak wszystkie niezwykle pomysłowe choinki wykonane przez pracowników różnych branż ostatecznie można podzielić na żywe i sztuczne. Co więcej niektóre z nich łączą w sobie obie te kategorie (są więc choinkami Schrödingera). 
 
Tak czy inaczej ta galeria z pewnością poprawi Ci humor. Znajdziesz w niej choinki wykonane z owoców i warzyw, parasoli, książek, kawałów szkła, psów (brzmi to jak upiorny żart, ale nie musisz niczego się obawiać), butów czy beczek. Są w niej choinki ozdabiające laboratoria, biblioteki czy biura. Niektóre nawiązują do znanych motywów ze świata sztuki czy mody. Niezależnie od tego nie są to jednak piękne, aczkolwiek nieco banalne drzewka, którymi chwalą się gwiazdy czy influencerzy na Instagramie.  
 
Co ciekawe wśród pomysłowych choinek znalazła się też przygotowana przez pracowników biblioteki w Sulęcinie. Jako że cześć zdjęć zgromadzonych w tej galerii stało się chętnie udostępnianymi vilarami, pozostaje pogratulować pomysłowości, która została doceniona przez internautów z różnych stron świata. 

Pomysłowe choinki udekorowane w różnych miejscach pracy

pomysłowe choinki


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem