Poród w obiektywie najlepszych fotografów. Zobacz nagrodzone zdjęcia z narodzin

Poród w obiektywie najlepszych fotografów. Zobacz nagrodzone zdjęcia z narodzin

Coraz częściej rodzice spodziewający się potomka nawiązują współpracę z fotografami wyspecjalizowanymi w uwiecznianiu porodów, by utrwalić na zdjęciach radosny dzień poczęcia dziecka. W celu promowanie pracy tych fotografów, a także w celu tworzenia standardów tej pracy powstało Międzynarodowe Stowarzyszenie Zawodowych Fotografów Zajmujących się Narodzinami (ang. The International Association of Professional Birth Photographers IAPBP), które corocznie organizuje konkurs fotograficzny. Prezentujemy niezwykłą galerię nagrodzonych zdjęć konkursu fotografii porodowej.


Międzynarodowe stowarzyszenie zawodowych fotografów zajmujących się narodzinami zrzesza ponad tysiąc członków z ponad pięćdziesięciu krajów, a lista jego członków jest ważnym źródłem dla przyszłych rodziców, szukających wykwalifikowanych fotografów i filmowców, którym mogą zaufać podczas tego osobistego doświadczenia. Zwycięzcy Konkursu Fotograficznego IAPBP w 2019 roku wykazują wrażliwość i kunszt w swojej pracy. Nagrody zostały przyznane w kategoriach:  czas przed porodem, moment przyjścia na świat, tuż po porodzie, szczegóły, pierwsze 48 godzin.
Reklama

Fotografowanie miasta nocą


Miasto nigdy nie zasypia. To powiedzenie doskonale ilustruje atrakcyjność nocnego pleneru miejskiego dla fotografa. Duże metropolie po zmroku są bowiem dla fotoamatorów źródłem niewyczerpanych tematów fascynujących zdjęć

 

Istnieje bardzo wiele sposobów na fotografowanie miasta nocą i uwiecznienie nocnego życia metropolii. Niektóre z tych technik pozwalają też uzyskać zupełnie fantastyczne obrazy.

 

Sprawdź jak przebiega e-kurs


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem